Yukarı Ok İkon
Sırma Su

Pet Su Analizi

Sırma Su SSS

Sırma Su PH değeri kaç?
Sırma Su, ülkemizin farklı coğrafyalarında yer alan eşsiz doğal kaynaklarından geldiği için analiz değerleri ve pH değerleri çıktığı kaynağa göre değişkenlik göstermektedir. Sırma Su’yun pH değerleri 7.6 – 7.86 arasında değişmektedir.

Sırma Su nasıl üretiliyor?
Türkiye’nin farklı coğrafyalarında yerleşim alanlarından uzakta yer alan eşsiz doğal kaynaklarından gelen Sırma Su, tam otomatik makinelerde el değmeden en üst hijyen ve kalite prensipleriyle şişelenerek tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Sırma Su doğal kaynak suyu mu?
Türkiye’nin en çok doğal kaynak suyu ve doğal mineralli su kaynaklarına sahip markası Sırma Su, çıktığı kaynağa göre doğal kaynak suyu veya doğal mineralli su olarak paketlenmektedir.

Sırma Su nereden çıkıyor?
Sırma Su, Sakarya’dan Bursa’ya, Aydın’dan Burdur’a ülkemizin birbirinden değerli doğal su kaynaklarını korumakta ve bu değerli doğal kaynak sularını tüketiciye ulaştırmaktadır.

BiSU’da farklı su markalarını pH değerine göre kıyaslayabilir, kendinize en uygun suyu tek tuşla sipariş edebilirsiniz. Üstelik şimdi İstanbul’da Hızlı Teslimat servisiyle damacana su yanında evin temel ihtiyaçları da toptan fiyatına anında geliyo!
BiSU'yu indirmek için tıklayın.