Yukarı Ok İkon
Hayat Su

Pet Su Analizi

Hayat Su SSS

Hayat Su PH değeri kaç?
Ülkemizin zengin toprakları pek çok bölgede doğal su kaynakların oluşmasına olanak sağlamaktadır. Hayat Su, bu coğrafyalarda yer alan birden fazla doğal mineralli su kaynağının zenginliğinden yola çıkarak farklı kaynaklarda üretim gerçekleştirmektedir. Dolayısıyla doğal minerally Hayat Su’yun analiz değerleri ve pH değerleri su kaynağına göre değişiklik göstermektedir. Hayat Su’yun pH değeri 7,55 – 8 arasında değişmektedir.

Hayat Su nasıl üretiliyor?
Hayat Su tüm bu ürün gamını Türk tüketicisine sunarken en üstün kalitede, ultra-hijyenik, sağlıklı ve lezzetli ürünler üretmek için üretim ve tedarik zincirini uluslararası standartlarda sürdürmektedir. Yerli üretime odaklanarak tedarik stratejisini bu zemin üzerine kurmuş olan Hayat Su, 36 yıllık tecrübesiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Hayat Su doğal kaynak suyu mu?
Hayat Su, doğal mineralli sudur ve yüksek mineralli içeriği sayesinde gün boyunca vücudun kaybettiği minerallerin geri alınmasına destek olur.

Hayat Su nereden çıkıyor?
1984 yılında ilk üretimini gerçekleştiren ve ambalajlı su sektörünün en köklü firmalarından biri olan Hayat Su, ülkemizin farklı coğrafyalarıyla doğal zengin mineralli suyu buluşturmak için Hendek, Mahmudiye, Pozantı, Burdur ve Aydın kaynaklarımızda şişelenmektedir.

BiSU’da farklı su markalarını pH değerine göre kıyaslayabilir, kendinize en uygun suyu tek tuşla sipariş edebilirsiniz. Üstelik şimdi İstanbul’da Hızlı Teslimat servisiyle damacana su yanında evin temel ihtiyaçları da toptan fiyatına anında geliyo!
BiSU'yu indirmek için tıklayın.