Yukarı Ok İkon
10'lu Damacana Paketi 20 TL İndirimli
Geçerlilik Tarihi: 12.12.2021 - 31.12.2023

Kampanya Koşulları : Kampanya kapsamında, 31 Ocak 2023 saat 23:59 tarihine kadar BiSU’dan kredi kartı ile verilen ön ödemeli 10'lu 19L damacana ve 15L cam damacana paket ürün siparişleri 20 TL indirimli olarak satın alınabilir.

10'lu paket alımında sipariş tutarı kartınızdan tahsil edilecek ve herhangi bir sipariş yönlendirmesi sağlanmayacaktır. Ön ödemeli paket alımı gerçekleştikten sonra 4 ay içinde dilediğiniz zaman için teker teker siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Sipariş ekranında ödeme adımında kart eşleştirmesi yapılarak, ödeme seçeneği olarak kredi kartı seçilmelidir.

Elinizde boş damacana bulunmaması durumunda; depozito ücreti veya farklı marka damacana geçişlerinde değişim ücreti talep edilebilir. Bahsi geçen fiyatlar uygulamada marka listesinde ''Daha Fazla Bilgi'' bölümünde, ve sipariş ekranında ''Sipariş Ver'' butonun hemen üstünde yer alan bantta belirtilmektedir. Belirtilen depozito ücreti ve/veya değişim ücreti sipariş tutarına dahil değildir.

Aynı kişi ve/veya telefon numarası ve/veya adres kampanya kapsamında uygulanan indirimden en fazla 1 kere faydalanabilir. Aynı kişi ve/veya telefon numarası ve/veya adresin kampanyadan belirtilen adetten fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.

4 ay içinde kullanılmayan damacana adetlerinin iadesi söz konusu değildir. Servis kalitesi nedeniyle marka değişikliğine gitmek isteyen kullanıcılarımızın bölgesinde 10'lu paket kampanyası uygulayan markalara yönlendirilme hakkı saklı tutulmaktadır.

BiSU kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Servis kalitesi nedeniyle marka değişikliğine gitmek isteyen kullanıcılarımızın bölgesinde 10'lu paket kampanyası uygulayan markalara yönlendirilme hakkı saklı tutulmaktadır.

Kampanya sürecinde kampanya aboneliğinin iptalinin istenilmesi durumunda, kampanyasız damacana bedeline göre yararlanılan damacana adeti hesaplanarak tahsil edilen toplam tutardan düşülür. Eğer arada kullanıcı lehine bir fark kalıyor ise fark tutarı kullanıcının hesabına geri iade edilecektir. Aksi durumda herhangi bir iade yapılamaz.

BiSU kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Kampanya anlaşmalı markalarda geçerlidir.

BiRi'de geçerli değildir.