Hopililere 10 Paracık Hediye

Geçerlilik Tarihi : 05.02.2020 - 06.03.2020


Kampanya Koşulları :

Kampanya 6 Şubat 2020 ve 6 Mart 2020 tarihleri arasında BiSU uygulamasında Hopi kimliği tanıtılarak verilecek siparişlerde geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için, BiSU uygulaması, kampanya sayfasında yer alan ''İnternet Mağazasına Git'' butonuna tıklayarak App Store veya Google Play üzerinden indirilmelidir.

Kampanya süresince, BiSU uygulaması üzerinden Hopi kimliği tanıtılarak verilecek siparişlerde geçerlidir.

Kampanya kapsamında seçili markalardan verilecek her başarılı siparişin sonunda 2,5 Paracık; 4. başarılı siparişin sonunda ise toplamda 10 Paracık kazanılacaktır.

Kampanyadan en fazla 4 defa faydalanılabilir.

Paracıklar, 4. tamamlanmış siparişi takiben 24 saat içinde Hobi hesabına tanımlanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için BiSU mobil uygulaması yüklendikten sonra ödeme adımında yeterli Paracık varsa Paracık, veya MasterPass ve BKM Express seçilerek kart eşleştirmesi yapılabilir.

Nakit ödeme ile verilen siparişlerde kampanya geçerli değildir.

Kampanya BiSU'nun devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

Kullanıcının elinde boş damacana bulunmaması durumunda depozito ücreti, farklı marka damacana geçişlerinde değişim ücreti talep edilebilir.

Hopi ve BiSU kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’nin ödül puanı Paracık'lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır.

Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir.

Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık'lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iptal edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa veya 1 ay içinde içinde oluşursa Paracık'larından , aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.