Hopililere özel ilk su hediye!

Geçerlilik Tarihi : 05.12.2019 - 09.01.2020


Kampanya Koşulları :

Kampanyadan yararlanmak için, BiSU uygulaması, kampanya sayfasında yer alan ''İnternet Mağazasına Git'' butonuna tıklayarak App Store veya Google Play üzerinden indirilmelidir.

Kampanya, BiSU uygulaması üzerinden Hopi kimliği tanıtılarak verilecek ilk mobil ödemeli damacana alışverişlerinde geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için BiSU mobil uygulaması yüklendikten sonra ödeme adımında yeterli paracık bakiyesi varsa Hopi Paracık, veya Masterpass ve BKM Express seçilerek kart eşleştirmesi yapılabilir.

Damacana su fiyatları marka bazında değişiklik gösterebilir. Kampanya kapsamında uygulanacak indirim, ilk damacana ürününde geçerli olacak şekilde en fazla 15 TL olarak sipariş ekranında tutara yansıtılacaktır.

Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez ve sadece Hopi logolu su markalarında geçerlidir.

Kullanıcının elinde boş damacana bulunmaması durumunda depozito ücreti, farklı marka damacana geçişlerinde değişim ücreti talep edilebilir.

19 LT damacana ve 15 LT cam damacana su dışındaki ürünlerin satın alımlarında kampanya geçerli değildir.

Aynı kişi ve/veya telefon numarası ve/veya adres kampanya kapsamında en fazla 1 kere indirimden yararlanabilir.

Hopi ve BiSU kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, hak kazanılan indirim tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi’linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık’larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır.

Hopi’nin ödül puanı Paracık’lar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracık’lar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi'li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi'linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık'larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.