BKM Express ile ilk 2 su 1'er TL!

Geçerlilik Tarihi : 02.10.2018 - 15.12.2018


Kampanya Koşulları :

· Kampanya, 02.10.2018 - 15.12.2018 tarihleri arasında BiSU’dan yaptıkları alışverişlerde BKM Express’ini ilk defa kullanan tüketiciler için geçerlidir.

· Kampanya, mobil ödeme anlaşmalı markalarda geçerli olup, satın alınabilecek damacana su markaları bölgelere göre değişiklik gösterebilir.

· Kullanıcının elinde boş damacana bulunmaması durumunda depozito ücreti, farklı marka damacana geçişlerinde değişim ücreti talep edilebilir.

· 19 LT damacana ve 15 LT cam damacana su dışındaki ürünlerin satın alımlarında kampanya geçerli değildir.

· Kampanyadan yararlanmak için BiSU mobil uygulaması yüklendikten sonra ödeme adımında BKM Express seçilerek kart eşleştirmesi yapılmalıdır.

· Damacana su fiyatları marka bazında değişiklik gösterebilir. Kampanya kapsamında indirim yapılacak her bir damacana su için en fazla 12 TL indirim yapılır.

· Kampanyadan ilk 3.000 işlem yararlanabilir; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.

· Aynı kişi ve/veya telefon numarası ve/veya adres kampanya kapsamında günde 1 defa ve toplamda 2 defa indirimden yararlanabilir. Kampanyadan faydalanabilmek için indirimli damacana siparişleri ayrı günlerde verilmelidir. Aynı gün sipariş edilen 2 damacanadan sadece 1’i için kampanyadan faydalanılabilecektir.

· Bu kampanya, BKM Express üyesi bankaların kampanyalarıyla birleştirilebilir.

· BKM ve BiSU, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.