Hopililere özel mobil ödeme ile toplamda 20 TL hediye!

Geçerlilik Tarihi : 13.09.2018 - 15.10.2018


Kampanya Koşulları :

Kampanya 15 Ekim 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için BiSU uygulaması, kampanya sayfasında yer alan ''İnternet Mağazasına Git'' butonuna tıklayarak App Store veya Google Play üzerinden indirilmelidir. Kampanya, uygulamadan Hopi kimliği tanıtılarak verilecek ilk damacana siparişinde geçerlidir. Kampanyadan yararlanabilmek için BİSU uygulaması üzerinden daha önce sipariş verilmemiş olması gerekmektedir.

Kampanyadan sadece 1 defa faydalanılabilir.

Kampanyada şartları sağlanan fatura ile BiSU uygulaması üzerinden mobil ödeme, kredi kartı veya Paracık ile Hopi kimliği tanıtılarak verilecek ilk 4 su siparişin için her bir siparişte 5'er TL, toplamda 20 TL'lik indirim uygulanacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için BiSU mobil uygulaması yüklendikten sonra ödeme adımında yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık, veya Masterpass ve BKM Express seçilerek kart eşleştirmesi yapılabilir.

Aynı kişi ve/veya telefon numarası ve/veya adres kampanya kapsamında en fazla 1 kere indirimden yararlanabilir.

Damacana ve pet su fiyatları marka bazında değişiklik gösterebilir. Kampanya kapsamında uygulanacak indirim, ilk 4 su siparişinde geçerli olacak şekilde en fazla 20 TL olarak sipariş ekranında tutara yansıtılacaktır.

Kampanya, BİSU uygulaması üzerinden saat 20.00'ye kadar verilecek siparişlerde geçerlidir.

Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez ve sadece hopi logolu su markalarında geçerlidir.

Kullanıcının elinde boş damacana bulunmaması durumunda depozito ücreti talep edilebilir, farklı marka damacana geçişlerinde değişim ücreti talep edilebilir.

Hopi ve BiSU kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Hopi’li alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, hak kazanılan indirim tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem Hopi’linin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracık’larından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır.