Axessle ön ödemeli paket kampanyası

Geçerlilik Tarihi : 26.11.2017 - 17.10.2018


Kampanya Koşulları :

- %20'lik indirim hakkı için Axess kampanya koşulları geçerlidir.

- Bir müşteri kampanyadan, her ay tüm kartlarıyla en fazla 45 TL, kampanya süresince en fazla 90 TL indirim kazanabilecektir.

- Bir müşteri Axess kampanyadan 1 ayda bir defa yararlanabilir. Ay döngüsü ilk alışverişinizden bağımsız her ayın 17’sinden sonra tamamlanmaktadır.

- Kampanyadan yararlanmak için sipariş ekranında ödeme adımında kredi kartlı ödeme seçeneği seçilerek, Axess kart eşleştirmesi yapılmalıdır.

- Axess damacana paket indirimi, mobil ödeme aktif bölgelerde 19L polikarbon ve 15 L cam damacana ürünlerinde geçerlidir.

- Axessle yapılan paket alımında sipariş tutarı kartınızdan tahsil edilecek, kazanılan indirim hakkı ay sonunda ekstrenize iade edilecektir.

- İstediğiniz üründen 10'lu veya 6'lı paket siparişinizi verdikten sonra herhangi bir sipariş yönlendirmesi sağlanmayacak, hesabınıza satın aldığınız adette damacana tanımlaması yapılacaktır. Su ihtiyacınız olduğunda hesabınıza tanımlanmış damacana adetlerini 4 ay içinde dilediğiniz zaman teker teker kullanabilirsiniz.

- Hesabınızda kalan damacana adetini kampanya sayfasında ''Detaylar'' bölümünden kontrol edebilirsiniz.

- Elinizde boş damacana bulunmaması durumunda; depozito ücreti veya farklı marka damacana geçişlerinde değişim ücreti talep edilebilir. Bahsi geçen fiyatlar uygulamada marka listesinde ''Daha Fazla Bilgi'' bölümünde, ve sipariş ekranında ''Sipariş Ver'' butonun hemen üstünde yer alan bantta belirtilmektedir. Belirtilen depozito ücreti ve/veya değişim ücreti sipariş tutarına dahil değildir.

- Aynı kişi ve/veya telefon numarası ve/veya adres kampanya kapsamında uygulanan indirimden en fazla 1 kere faydalanabilir. Aynı kişi ve/veya telefon numarası ve/veya adresin kampanyadan belirtilen adetten fazla yararlandığının tespiti halinde siparişler iptal edilecek ve indirim geri alınacaktır.

- 4 ay içinde kullanılmayan damacana adetlerinin iadesi söz konusu değildir.

- Servis kalitesi nedeniyle marka değişikliğine gitmek isteyen kullanıcılarımızın bölgesinde paket kampanyasına dahil olan markalara yönlendirilme hakkı saklı tutulmaktadır.

- Kampanya sürecinde kampanya aboneliğinin iptalinin istenilmesi durumunda, kampanyasız damacana bedeline göre yararlanılan damacana adeti hesaplanarak tahsil edilen toplam tutardan düşülür. Eğer arada kullanıcı lehine bir fark kalıyor ise fark tutarı kullanıcının hesabına geri iade edilecektir. Aksi durumda herhangi bir iade işlemi yapılamaz.

- BiSU ve Akbank, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.