Axess ile %20 indirim

Geçerlilik Tarihi : 16.01.2017 - 17.10.2018


Kampanya Koşulları :

· 17 Ağustos – 17 Ekim 2018 tarihleri arasında BiSU uygulaması üzerinden mobil ödeme ile Akbank kredi kartı kullanılarak tek seferde 45 TL ve üzeri su siparişlerinde %20 indirim sağlanacaktır.
· Alışveriş anında tam sipariş bedeli gözükecek, indirimler ekstreye yansıtılacaktır.
· Bir müşteri kampanyadan 1 ayda bir defa yararlanabilir. Kampanyalı siparişin iptal edilmesi durumunda kullanıcının aylık kampanya hakkı yenilenmeyecektir.
· Kampanyadan yararlanmak için BiSU mobil uygulaması yüklendikten sonra ödeme adımında mobil ödeme seçilip Akbank kredi kartı tanımlaması yapılmalıdır.
· Bir müşteri kampanyadan, her ay tüm kartlarıyla en fazla 45 TL, kampanya süresince en fazla 90 TL indirim kazanabilecektir.
· Ay döngüsü ilk alışverişinizden bağımsız her ayın 17’sinden sonra tamamlanmaktadır.
· Kampanya müşteri bazındadır.
· Kampanya, mobil ödeme aktif markalarda geçerli olup, satın alınabilecek damacana su markaları bölgelere göre değişiklik gösterebilir.
· Kullanıcının elinde boş damacana bulunmaması durumunda; depozito ücreti veya farklı marka damacana geçişlerinde değişim ücreti talep edilebilir.
· Damacana su fiyatları marka bazında değişiklik gösterebilir.
· Kampanyadan Axess, Wings, Free, Axess Business, Axess Kobi, Wings Business kredi kartları ve bu kartlara bağlı Akbank sanal kartları yararlanacaktır.
· BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.
· Neo ve Bank'O Card Axess kampanyaya dahil değildir.
· Akbank T.A.Ş. ve BiSU kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.